avi1
avi2
ilustrae panInternet Půjčky Homepageilustrace paní

Půjčky od Cetelem

Jednou ze zavedených firem na trhu s půjčkami je firma Cetelem. Ta má, kromě osobních půjček, ve své nabídce další produkty. Mezi ně patří kreditní karty, spotřebitelské úvěry a také půjčky na auto.

Osobní půjčka Cetelem

Jestliže potřebujete půjčku a peníze vám momentálně v rozpočtu chybí, můžete zvolit osobní půjčku Cetelem. Jedná se o bezúčelovou půjčku a je čistě na žadateli, na co získané prostředky použije.

Půjčku Cetelem lze sjednat na pobočce, telefonicky nebo on-line. Půjčky jsou v rozsahu od 20 000 až do 1 000 000 Kč s výhodným úrokem. Nejčastější variantou sjednání je přes internet, tudíž je vyřízení rychlé a pohodlné. Při vyřízení také není nutný ručitel.

Podmínky půjčky

Základní podmínkou je vlastnit bankovní účet, věk nejméně 18 let a občanství ČR. Další neméně důležitou podmínkou je trvalé zaměstnání a prokázání pravidelného příjmu.

Sjednání půjčky Cetelem

U online podání žádosti se v prvním kroku nastaví účel, výše Cetelem půjčky a také počet splátek. Po odkliknutí se v přehledné tabulce zobrazí parametry úvěru včetně úrokové sazby, RPSN a celkové částky. V této fází lze pozměnit zadané údaje, tak aby žadateli vyhovovaly.

V druhém kroku se vyplní osobní údaje. Nejdříve ty základní jako jméno, příjmení, rodné číslo, telefon a email, poté adresa a údaje o zaměstnání. Po odeslání se dozvíte předběžné rozhodnutí o chválení. Při schvalovacím procesu je nahlíženo do registrů dlužníků – SOLUS, BRKI, NRKI. U žadatele je potřeba získat informace o platební morálce.

Posledním krokem je vytisknutí a zaslání podepsané smlouvy spolu s požadovanými dokumenty do sídla společnosti Cetelem. Po doručení dojde ke konečnému rozhodnutí a v případě kladného posouzení budou peníze připsány na bankovní účet do pěti dnů.

Pojištění půjčky

Jako doplňkový produkt je k půjčce nabízena také možnost sjednání pojištění schopnosti splácet pro případ pracovní neschopnosti, invalidity 3. stupně, úmrtí nebo ztrátě zaměstnání.


Vloženo 11. 7. 2017

Infocentrum:

Co Vás nejvíce o půjčkách zajímá?

Jak se dostat z registru dlužníků?
Máte záznam v registr? Jak jej vymazat?

Desatero půjčování
Než přistoupíte k půjčce, seznamte se s možnými riziky. V desateru uvádíme nejdůležitější zásady pro půjčování.

Časté dotazy
Co Vás nejvíce o půjčkách zajímá?

Klasifikace půjček
Jaké existují typy půjček?

Slovníček pojmů
Co znamenají jednotlivé finanční pojmy?

Jak se posuzuje bonita?
Podle čeho poskytovatelé hodnotí Vaši schopnost splácet?


list

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2018 www.InternetPůjčky.cz. Infoweb o půjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček.
Bez písemného souhlasu provozovatele je kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.