avi1
avi2
ilustrae panInternet Půjčky Homepageilustrace paní
Internet půjčky > Klasifikace půjček > Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

Až neskutečně rychle a nečekaně se můžete v dnešní době dostat do finančních problémů. Mnoho z vás má s tímto bohužel zkušenosti a může potvrdit, že je velmi nepříjemné, když si nemůžete pořídit to, co byste chtěli a současně se musíte výrazným způsobem uskromnit. Naštěstí se však nabízí mnoho společností, u kterých je možno sjednat půjčky. Vysoké oblibě se dnes těší nebankovní půjčky, které mohou být zaslány přímo na Váš bankovní účet.

Co to je nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je v podstatě finanční produkt půjčky, který zprostředkovává nebankovní instituce. Na rozdíl od bankovních půjček se vyznačuje celou řadou odlišností, mnoho z nich představuje pozitiva, některá jsou však i negativní.

Nebankovní půjčka je standardně vyřízena mnohem rychleji než bankovní půjčka. Setkáváme se zde však často s vyšším úrokem. Jiné mohou být také požadavky, které je třeba splnit pro úspěšné přiznání a poskytnutí půjčky. V České republice existuje mnoho poskytovatelů nebankovních půjček. Jedná se o poměrně poptávané programy, které denně sjednává velké množství lidí.

Jaký je postup vyřízení nebankovní půjčky

Celý proces vyřízení nebankovní půjčky je velmi obdobný jako v případě bankovních půjček. Nejprve je třeba řádně prostudovat jednotlivé nabídky. Z těchto si vyberte pouze ty, které jsou pro vás nejefektivnější a nejpřínosnější. Následně je třeba podat žádost. Vyplňte tedy online formulář, potom vás bude v nejbližší době kontaktovat finanční poradce, který vám upřesní další postup. Pokud by se vám nechtělo podávat žádost elektronicky, sjednejte si přímo schůzku s vašim finančníkem a celou záležitost tak můžete vyřešit tímto způsobem. Jakmile je vám půjčka poskytnuta, můžete začít využívat její finanční prostředky, v každém případě je nutno vždy striktně dodržovat podmínky, na kterých jste se s poskytovatelem nebankovní půjčky dohodli.


Vloženo 12. 6. 2014

Infocentrum:

Co Vás nejvíce o půjčkách zajímá?

Jak se dostat z registru dlužníků?
Máte záznam v registr? Jak jej vymazat?

Desatero půjčování
Než přistoupíte k půjčce, seznamte se s možnými riziky. V desateru uvádíme nejdůležitější zásady pro půjčování.

Časté dotazy
Co Vás nejvíce o půjčkách zajímá?

Klasifikace půjček
Jaké existují typy půjček?

Slovníček pojmů
Co znamenají jednotlivé finanční pojmy?

Jak se posuzuje bonita?
Podle čeho poskytovatelé hodnotí Vaši schopnost splácet?


list

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2018 www.InternetPůjčky.cz. Infoweb o půjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček.
Bez písemného souhlasu provozovatele je kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.