avi1
avi2
ilustrae panInternet Půjčky Homepageilustrace paní

Půjčky od Cetelem

Jednou ze zavedených firem na trhu s půjčkami je firma Cetelem. Ta má, kromě osobních půjček, ve své nabídce další produkty. Mezi ně patří kreditní karty, spotřebitelské úvěry a také půjčky na auto.

Osobní půjčka Cetelem

Jestliže potřebujete půjčku a peníze vám momentálně v rozpočtu chybí, můžete zvolit osobní půjčku Cetelem. Jedná se o bezúčelovou půjčku a je čistě na žadateli, na co získané prostředky použije.

Půjčku Cetelem lze sjednat na pobočce, telefonicky nebo on-line. Půjčky jsou v rozsahu od 20 000 až do 1 000 000 Kč s výhodným úrokem. Nejčastější variantou sjednání je přes internet, tudíž je vyřízení rychlé a pohodlné. Při vyřízení také není nutný ručitel.

Podmínky půjčky

Základní podmínkou je vlastnit bankovní účet, věk nejméně 18 let a občanství ČR. Další neméně důležitou podmínkou je trvalé zaměstnání a prokázání pravidelného příjmu.

Sjednání půjčky Cetelem

U online podání žádosti se v prvním kroku nastaví účel, výše Cetelem půjčky a také počet splátek. Po odkliknutí se v přehledné tabulce zobrazí parametry úvěru včetně úrokové sazby, RPSN a celkové částky. V této fází lze pozměnit zadané údaje, tak aby žadateli vyhovovaly.

V druhém kroku se vyplní osobní údaje. Nejdříve ty základní jako jméno, příjmení, rodné číslo, telefon a email, poté adresa a údaje o zaměstnání. Po odeslání se dozvíte předběžné rozhodnutí o chválení. Při schvalovacím procesu je nahlíženo do registrů dlužníků – SOLUS, BRKI, NRKI. U žadatele je potřeba získat informace o platební morálce.

Posledním krokem je vytisknutí a zaslání podepsané smlouvy spolu s požadovanými dokumenty do sídla společnosti Cetelem. Po doručení dojde ke konečnému rozhodnutí a v případě kladného posouzení budou peníze připsány na bankovní účet do pěti dnů.

Pojištění půjčky

Jako doplňkový produkt je k půjčce nabízena také možnost sjednání pojištění schopnosti splácet pro případ pracovní neschopnosti, invalidity 3. stupně, úmrtí nebo ztrátě zaměstnání.


Vloženo 11. 7. 2017

Infocentrum:

Co Vás nejvíce o půjčkách zajímá?

Jak si půjčovat zodpovědně
Přistupujte ke svým financím s rozvahou.

Jak se dostat z registru dlužníků?
Máte záznam v registr? Jak jej vymazat?

Desatero půjčování
Než přistoupíte k půjčce, seznamte se s možnými riziky. V desateru uvádíme nejdůležitější zásady pro půjčování.

Časté dotazy
Co Vás nejvíce o půjčkách zajímá?

Klasifikace půjček
Jaké existují typy půjček?

Slovníček pojmů
Co znamenají jednotlivé finanční pojmy?

Jak se posuzuje bonita?
Podle čeho poskytovatelé hodnotí Vaši schopnost splácet?

Finační rezerva
Jak vytvořit finanční rezervu?

Kreditní karty
Jaké jsou jejich výhody?


list

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2023 www.InternetPůjčky.cz. Infoweb o půjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček.
Bez písemného souhlasu provozovatele je kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Podmínky použití a ochrana osobních údajů