avi1
avi2
ilustrae panInternet Půjčky Homepageilustrace paní
Internet půjčky > Klasifikace půjček > Bankovní půjčka

Bankovní půjčka

V dnešní době asi nikoho nepřekvapí, když se někdo dostane do finanční tísně. Peněz není nazbyt, proto se může velmi lehce stát, že je můžete postrádat. V takových případech si potom budete muset spoustu věcí odřeknout. Budete váš život muset upravit tak, abyste vyšli i s menším množstvím finančních prostředků. Pokud se vám však nechce uskromňovat, nabízí se vám další možnost v podobě bankovní půjčky.

Je z čeho vybírat

Bankovní půjčku můžete sjednat téměř u jakékoliv bankovní instituce. Jedná se o velice rozšířený finanční produkt dnešní doby. Z tohoto důvodu je nabízen prakticky v každé bance. Jednotlivé produkty půjček se od sebe mohou výrazně lišit ve svých parametrech. Před samotnou žádostí je tedy velice vhodné všechny dostupné nabídky porovnat a potom vybrat takové, které nejvíce vyhovují vašim nárokům a specifickým požadavkům. Informace lze zjišťovat buď přímo na bankovních pobočkách, nebo případně na internetových stránkách. Můžete se také informovat u finančních poradců, se kterými je možno sjednat nezávislou schůzku.

Pro koho je určena bankovní půjčka

Bankovní půjčka je určena pro jakoukoliv fyzickou, často i právnickou osobu. Jedná-li se o soukromého klienta, je třeba, aby byl starší 18 let. Pro zdárné vyřízení půjčky je obvykle třeba splňovat určité bankou stanovené předpoklady, kterými může být například trvalý zdroj příjmů nebo jiné konkrétnější požadavky. Kdo nesplní kritéria bankovní půjčky, musí se poohlédnout po nebankovní půjčce.

Vyřízení je jednoduché

Pokud si myslíte, že máte nárok na přiznání bankovní půjčky, je třeba v prvé fázi podat žádost. Tu můžete realizovat buď na obchodním místě banky, nebo elektronicky prostřednictvím online formuláře. V nejbližší době následně dojde k posouzení a vydání rozhodnutí, kde se dozvíte, zda vám byla půjčka poskytnuta nebo nikoliv. Pokud ano, můžete očekávat finanční pomoc, o kterou jste žádali.


Vloženo 8. 1. 2014

Infocentrum:

Co Vás nejvíce o půjčkách zajímá?

Jak si půjčovat zodpovědně
Přistupujte ke svým financím s rozvahou.

Jak se dostat z registru dlužníků?
Máte záznam v registr? Jak jej vymazat?

Desatero půjčování
Než přistoupíte k půjčce, seznamte se s možnými riziky. V desateru uvádíme nejdůležitější zásady pro půjčování.

Časté dotazy
Co Vás nejvíce o půjčkách zajímá?

Klasifikace půjček
Jaké existují typy půjček?

Slovníček pojmů
Co znamenají jednotlivé finanční pojmy?

Jak se posuzuje bonita?
Podle čeho poskytovatelé hodnotí Vaši schopnost splácet?

Finační rezerva
Jak vytvořit finanční rezervu?

Kreditní karty
Jaké jsou jejich výhody?


list

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.InternetPůjčky.cz. Infoweb o půjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček.
Bez písemného souhlasu provozovatele je kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Podmínky použití a ochrana osobních údajů