avi1
avi2
ilustrae panInternet Půjčky Homepageilustrace paní
Internet půjčky > Klasifikace půjček > Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

Až neskutečně rychle a nečekaně se můžete v dnešní době dostat do finančních problémů. Mnoho z vás má s tímto bohužel zkušenosti a může potvrdit, že je velmi nepříjemné, když si nemůžete pořídit to, co byste chtěli a současně se musíte výrazným způsobem uskromnit. Naštěstí se však nabízí mnoho společností, u kterých je možno sjednat půjčky. Vysoké oblibě se dnes těší nebankovní půjčky, které mohou být zaslány přímo na Váš bankovní účet.

Co to je nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je v podstatě finanční produkt půjčky, který zprostředkovává nebankovní instituce. Na rozdíl od bankovních půjček se vyznačuje celou řadou odlišností, mnoho z nich představuje pozitiva, některá jsou však i negativní.

Nebankovní půjčka je standardně vyřízena mnohem rychleji než bankovní půjčka. Setkáváme se zde však často s vyšším úrokem. Jiné mohou být také požadavky, které je třeba splnit pro úspěšné přiznání a poskytnutí půjčky. V České republice existuje mnoho poskytovatelů nebankovních půjček. Jedná se o poměrně poptávané programy, které denně sjednává velké množství lidí.

Jaký je postup vyřízení nebankovní půjčky

Celý proces vyřízení nebankovní půjčky je velmi obdobný jako v případě bankovních půjček. Nejprve je třeba řádně prostudovat jednotlivé nabídky. Z těchto si vyberte pouze ty, které jsou pro vás nejefektivnější a nejpřínosnější. Následně je třeba podat žádost. Vyplňte tedy online formulář, potom vás bude v nejbližší době kontaktovat finanční poradce, který vám upřesní další postup. Pokud by se vám nechtělo podávat žádost elektronicky, sjednejte si přímo schůzku s vašim finančníkem a celou záležitost tak můžete vyřešit tímto způsobem. Jakmile je vám půjčka poskytnuta, můžete začít využívat její finanční prostředky, v každém případě je nutno vždy striktně dodržovat podmínky, na kterých jste se s poskytovatelem nebankovní půjčky dohodli.


Vloženo 12. 6. 2014

Infocentrum:

Co Vás nejvíce o půjčkách zajímá?

Jak si půjčovat zodpovědně
Přistupujte ke svým financím s rozvahou.

Jak se dostat z registru dlužníků?
Máte záznam v registr? Jak jej vymazat?

Desatero půjčování
Než přistoupíte k půjčce, seznamte se s možnými riziky. V desateru uvádíme nejdůležitější zásady pro půjčování.

Časté dotazy
Co Vás nejvíce o půjčkách zajímá?

Klasifikace půjček
Jaké existují typy půjček?

Slovníček pojmů
Co znamenají jednotlivé finanční pojmy?

Jak se posuzuje bonita?
Podle čeho poskytovatelé hodnotí Vaši schopnost splácet?

Finační rezerva
Jak vytvořit finanční rezervu?

Kreditní karty
Jaké jsou jejich výhody?


list

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.InternetPůjčky.cz. Infoweb o půjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček.
Bez písemného souhlasu provozovatele je kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Podmínky použití a ochrana osobních údajů